PregnaNavigator

Pomoc w odparzeniach

Skóra niemowlaka i małego dziecka ze względu na niedojrzałość jest bardziej wrażliwa i delikatna. Jej naturalne właściwości ochronne nie są jeszcze w pełni wykształcone, dlatego o wiele szybciej ulega ona podrażnieniom. ALANTAN PLUS maść i krem są skuteczne i bezpieczne już od pierwszego dnia życia dziecka.

Stosowane codziennie zapobiegają powstawaniu pieluszkowego zapalenia skóry. Czasami zdarza się jednak, że skóra naszej pociechy staje się podrażniona, sucha lub/i zaczerwieniona. ALANTAN PLUS krem i maść, stosowane na zmienioną chorobowo skórę zredukują świąd, zaczerwienienie i łuszczenie się skóry przynosząc ukojenie i ulgę. Skuteczność swoją leki ALANTAN PLUS zawdzięczają właściwościom zawartych w nich substancji czynnych: alantoinie (działanie przeciwzapalne, przyspieszające gojenie) i d-pantenolu (głęboko nawilżające). Preparaty ALANTAN PLUS skutecznie stosowane są w codziennej pielęgnacji oraz leczeniu skóry niemowląt, od wielu lat ciesząc się zaufaniem lekarzy, pielęgniarek, położnych, farmaceutów i rodziców.

ALANTAN PLUS to preparaty nie tylko dla Twojej pociechy, można je stosować wspomagająco w atopowym zapaleniu skóry, wyprysku alergicznym, zapaleniu błony śluzowej nosa czy owrzodzeniach podudzi, również przy oparzeniach słonecznych i termicznych, otarciach, niewielkich skaleczeniach i pęknięciach skóry. Podrażniony nosek od kataru posmarowany maścią ALANTAN PLUS nie będzie tak bardzo dokuczał.

Ulotka Alantan Plus - Krem


Ulotka Alantan Plus - Maść