PregnaNavigator

Położna

Iwona Brakus

Szczytno
5
Zadaj Pytanie

Informacje

Jestem położną, położnictwo to moja pasja i kocham to co robię.
Pracuję jako położna od 1987. W 2005r wyjechałam do Wielkiej Brytanii, aby tam zdobyć większe doświadczenie i poszerzyć swoją wiedzę na temat położnictwa. Pracowałam w St. George's Hospital w Londynie, gdzie było ok 5500 porodów rocznie. To było ogromne wyzwanie, któremu sprostałam i jestem z siebie dumna. Zdobyłam tam ogromną wiedzę i nauczyłam się tam również, że w naszym zawodzie potrzeba wiele pokory. Po ponad 12 latach pracy na wyspach powróciłam do swojego Szczytna. Jaką jestem położną? Taką, jaką ja sama chciałabym mieć. Kocham to co robię więc tak naprawdę nie czuje ze chodzę do pracy. Każdy dyżur jest inny i ciagle się czegoś uczę. Wiem, ze dokonałam właściwego wyboru zostając położną, to cudowny i niepowtarzalny zawód.

Oceny Dodaj ocenę

 • Agnieszka
  5
  16.09.2021
  Wspaniała Położna, empatyczna, z ogromnym doświadczeniem, pomocą i z ogromnym wsparciem rodzącej. Zasługuje na medal!
 • Gabriela
  5
  16.09.2021
  Położna Iwonka to Anioł naszych dzieci. Niezwykle Ciepła, uśmiechnięta, troskliwa. Trudno opisać słowami, jak wielkie serce i empatię ma Położna Iwona. Dla nas medal zdobyła 10 lat temu. Dziękujemy.
 • Julita
  5
  10.09.2021
  Położna na medal ciepła troskliwą niczym matka, miałam okazję spędzić z nią najwspanialsze chwile i dzięki jej wsparciu stały się jeszcze lepsze. Medal za jej wsparcie to za mało!:)

Miejsce przyjmowania

ul.M.C. Skłodowskiej 12
12-100 Szczytno
Telefon: 887-402-797


 • Specjalizacja - pielęgniarstwo w opiece okołoporodowej 2000-04-27

 • Coroczne, obowiązkowe szkolenia w Wielkiej Brytanii, bez których położna nie może wykonywać swojego zawodu. 2021-09-09

  Szkolenia obejmowały interpretacje zapisów KTG, postępowanie w nagłych przypadkach takich jak poród w dystocji barkowej, krwotok, wypadnięcie pępowiny i wiele innych