PregnaNavigator

Położna

Beata Chrzęszczyk

Chojnice
5
Zadaj Pytanie

Informacje

mgr Promocji i Edukacji Zdrowia, Położna Środowiskowo-Rodzinna.
Położna z długoletnim doświadczeniem zawodowym. 25 lat pracy w Wojewódzkim Szpitalu dziecięcym w oddziałach: Patologii Noworodka i Wcześniaka, Hematologii i Onkologii Dziecięcej, Kardiologii oraz Izbie Przyjęć. Od 12 lat pracuję jako Położna Środowiskowo - Rodzinna w Samodzielnej Publicznej Przychodni Wiejskiej Gminy Chojnice. Prowadzę tam Edukację Przedporodową na zasadach Szkoły Rodzenia oraz sprawuję opiekę nad kobietami po porodzie i ich dziećmi. Zawsze służę wsparciem i pomocą w sprawach problemowych, nie tylko w okresie ciąży i połogu, ale także w dalszym okresie rozwoju dziecka. Dodatkowo sprawuję opiekę nad pacjentkami po zabiegach ginekologicznych i onkologicznych. Dobrostan kobiety i jej dziecka jest dla mnie sprawą priorytetową. Stosuję podejście holistyczne, czyli całościowo oceniam stan i sytuację życiową kobiety. Współpracuję z kadrą lekarską oraz Opieką Społeczną. Poza tym współpracuję z Bankiem Komórek Macierzystych - Progenis

Oceny Dodaj ocenę

 • Krystian
  5
  09.07.2023
  Miałem przyjemność poznać prywatne Panią Beate i każdemu czy każdej polecam z czystym sumieniem kobieta swoje życie prywatne poniekąd odstawiała na bok i jara się pracą tym że pacjentką jest w stanie pomóc czasami aż zabardzo bierze do siebie problemy innych .... ;) pozdrawiam.
 • Monika
  5
  19.05.2023
  Moja najlepsza położna!!! Zawsze dla nas dostępna, pomocna. Fachowa opieka nad dzieckiem i nad mamą i nie tylko w czasie patronażu:-) Dziękujemy serdecznie z całego serca!!!
 • Martyna
  5
  18.04.2023
  Najlepsza położna jaką poznałam. Ciepła, konkretną, zawsze dostępna pod telefonem. Polecam wszystkim przyszłym mamusiom!

Miejsce przyjmowania

Ul. Kościerska 9
89-600 Chojnice
Telefon: 604-859-025

https://sppwgch@wp.pl


Usługi

 • Edukacja i opieka przed i poporodowa. Opieka nad pacjentką po zabiegach ginekologicznych i onkologicznych
 • Opieka i pielęgnacja noworodków i wcześniaków

Specjalizacje

 • Położna Laktacyjna; Edukator w profilaktyce raka szyjki macicy; Edukator pielęgnacji noworodka; Doradztwo cukrzycowe; Edukator i terapeuta du
 • pacjentki z cukrzycą; Certyfikat Pierwszej Pomocy; itp.