PregnaNavigator

Położna

Anna Plaskota-Gładosz

Mielec
Zadaj Pytanie

Informacje

Jestem położną i Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym. Swoje doświadczenie zdobywałam w lubelskich szpitalach, warszawskim żłobku, Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia w Rzeszowie, Szpitalu w Staszowie, Copernicusie – Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku, w Gdyni pracując jako położna środowiskowa. Jestem również V-ce Prezesem w Fundacji Medi3, gdzie odpowiadam za kompleksową opiekę kobiet.
Jestem położną i Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym. Swoje doświadczenie zdobywałam w lubelskich szpitalach, warszawskim żłobku, Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia w Rzeszowie, Szpitalu w Staszowie, Copernicusie – Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku, w Gdyni pracując jako położna środowiskowa. Jestem również V-ce Prezesem w Fundacji Medi3, gdzie odpowiadam za kompleksową opiekę kobiet. INNOWACJA Miałam okazję poznać różne systemy pracy z kobietą i noworodkiem oraz specyfikę w ośrodkach I, II i III stopnia referencyjności. Dzięki tym doświadczeniom poznałam mocne i słabe strony tego typu usług. Chcę zmieniać i ulepszać opiekę w tym zakresie, dlatego powstało Centrum Medyczne Medi3, oferujące kompleksową opiekę dla kobiet. ROZWÓJ Stale dokształcam się i rozwijam biorąc udział w licznych konferencjach, sympozjach i kursach. W swojej pracy stawiam na edukację i profilaktykę, które pozwalają zachować dobre zdrowie i samopoczucie. Towarzyszę w odnajdywaniu niezawodnego instynktu macierzyńskiego w każdej kobiecie. ZAINTERESOWANIA Położnictwo środowiskowo-rodzinne obejmujące edukację przedporodową, edukację seksualną młodzieży, opiekę nad kobietą i dzieckiem po porodzie oraz profilaktykę jest mi bardzo bliskie i stanowi ważną część moich zainteresowań. Rozwijam się w zakresie doradztwa laktacyjnego, wspieram karmienie naturalne, szanując jednocześnie decyzję każdej z mam. PASJA Prowadząc zajęcia z edukacji przedporodowej, na każdym omawianym etapie angażuję obydwoje rodziców, przygotowując ich do aktywnego macierzyństwa i ojcostwa. Dostosowuję ramowy program do uczestników, aby zajęcia były jak najbardziej wartościowe. Wizyty po porodzie i spostrzeżenia świeżo upieczonych rodziców pozwalają ocenić, czy przekazywana wiedza ma zastosowanie. Opinie rodziców po zakończonym kursie są dla mnie najlepszym dowodem na to, że warto robić to, co jest moją pasją. MARZENIA Marzę o utworzeniu miejsca, w którym fizjologia kobiety byłaby szanowana, a jej instynkt macierzyński wspierany. Dom narodzin wraz z opieką okołoporodową to mój cel. Aktualnie świadczę prywatne usługi w zakresie opieki okołoporodowej w Mielcu i okolicach. Można spotkać mnie również w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia w Rzeszowie, gdzie pracuję jako doradca laktacyjny na oddziale położniczym oraz w poradni laktacyjnej. Jestem studentką na studiach podyplomowych MBA w ochronie zdrowia.

Oceny Dodaj ocenę

 • Agnieszka
  5
  08.02.2023
  Pani Ania to anioł i polecę ją każdej kobiecie,, zbadała maluszka, jego przystawianie się do piersi, Dodatkowo otrzymaliśmy do domu rozpisany plan ćwiczeń gdy mały miał z czasem problemy z jedzeniem ,odpowiednia diagnoza, dużo empatii i wiedzy. Panią Anie będę polecać każdej kobiecie która będę potrzebować pomocy czy to położnej czy CDL.

Miejsce przyjmowania

ul. Wyszyńskiego 4a/7
39-300 Mielec
Telefon: 881-489-851

www.polozna.net


Usługi

 • Porady laktacyjne; Edukacja Przedporodowa

Specjalizacje

 • Certyfikowany Doradca Laktacyjny
 • Magister Położnictwa Uniwersytet Medyczny w Lublinie 2014

 • Kurs dokształcający – Problemy w Laktacji – Certyfikowany Doradca Laktacyjny nr 569/2016 2016

  Nadając tytuł Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego potwierdzamy, że według naszej oceny położna, lekarz, pielęgniarka nabyli odpowiednią wiedzę (III poziom wiedzy o laktacji) i umiejętności, aby profesjonalnie i odpowiedzialnie prowadzić specjalistyczne poradnictwo laktacyjne. Potrafi korzystać z nauki o laktacji, interdyscyplinarnej wiedzy medycznej i psychologicznej zgodnej z aktualnymi standardami. Umie prowadzić dokumentację porady laktacyjnej oraz pracować w zespole. Certyfikat uzyskują osoby, które

 • MBA w Ochronie Zdrowia 04-03-2022

  Studia podyplomowe adresowane są do pracowników podmiotów ochrony zdrowia zamierzających wzmocnić swoje kompetencje i kwalifikacje menedżerskie. Na studia zapraszamy osoby z wykształceniem co najmniej licencjackim i posiadające minimum 4 lata doświadczenia zawodowego. W trakcie studiów, poza zajęciami dydaktycznymi (wykłady, warsztaty, laboratoria) słuchacze pracują w niewielkich grupach pod kierunkiem indywidualnego mentora przygotowując dwa projekty mające odniesienie do realnych zagadnień biznesowych. Na

 • Specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego 13-11-2019

  Szkolenie specjalizacyjne jest to rodzaj kształcenia, który zgodnie z ustawą z dnia 15 lipca 2011 r. o zawodach pielęgniarki i położnej (Dz. U. z 2016 r., poz. 1251) ma na celu uzyskanie przez pielęgniarkę lub położną specjalistycznej wiedzy i umiejętności w określonej dziedzinie pielęgniarstwa lub dziedzinie mającej zastosowanie w ochronie zdrowia oraz tytułu specjalisty w tej dziedzinie.